Altinkaya yol yardımı TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan hepimizin zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları arasında verdiğimiz cazibeli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza neden olan bütün sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, arzuladığınız yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale yapan tecrübeli ekibimiz aynı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bu gibi araç yardım konularında da destekçi olabilmekte. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün vasıta arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait tüm oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

çekici
Hangi Araçlara cazibeli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
firma kadromuz içinde bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. deneyimli personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. önünüze çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde onarım edilmesini sağlamakta, talebinize göre aracınızı götürülmesini arzuladığınız yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üzerinden veya web sayfası üzerinden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler hakkında net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri profesyonel kadrosu ile YöK etmenize yardımcı olur.

araç kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek vasıta kurtarma gerekse öteki hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı hallerde yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için korkusuzca bizi arayabilirsiniz. vasıta kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunlardan biri de vasıta yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari araç Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmaktadır. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti Istanbul Kurtarma için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekici kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir meslek olabilmektedir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genel olarak istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik cazibeli kamyon malikleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara ihtiyaç bulunmaktadır. Bu, çok sayıda işletme sahibi için istikrarlı, basit Istanbul Yol Yardim şekilde resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir dizi vasıta vardır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekimli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok fazla kısa sürede kafanızın üstünden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, eğer varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. bununla birlikte güçlü yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme mühimdir, sebebiyse kuvvetli ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve çok sayıda işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *